امروز قصد دارم در مورد چند خط لب از برند مک برايتان صحبت کنم. يکي از آنها با فرمولاسيون مداد لب مک پرو لانگ وير و ديگري مداد لب مک معمولي است. من معمولا هنگام انتخاب خط لب، رنگ‌هاي خنثي را انتخاب مي‌کنم چرا که به راحتي مي‌توانم آن را با چند رژلب متفاوت مورد استفاده قرار دهم. تفاوتي که بين اين دو نوع خط لب مي‌توان ديد اين است که مداد لب معمولي مک کمي سفت و خشک‌تر است و بافت کرمي ندارد. اين مداد کاملا چوبي است که نياز به تراش کردن دارد اما خيلي نياز نيست که شما مداد لب مک پرو لانگ وير را تراش کنيد، چرا که به دليل ساختار منحصر بفرد نوک آن، نياز چنداني به تراش کردن نخواهد داشت. مداد لب مارک مک رنگدانه‌هاي زيادي داشته و کرمي است و نيازي نيست که آن را به مقدار زياد روي لب بزنيد چون ممکن است سنگين و خشک به نظر برسد. نکته مهم ديگري که بايد در مورد مداد لب مک پرو لانگ وير به آن اشاره کنم اين است که دوام و ماندگاري آن روي لب خيلي زياد است و حتي بعد از يک وعده غذايي چرب نيز به راحتي از روي لب پاک نمي‌شود.

از ديگر مزاياي اين مداد اين است که استفاده از آن بسيار آسان بوده و لب‌هاي خشک را به خوبي نرم و مرطوب مي‌کند. ميزان رنگدانه‌هاي مداد لب مک پرو لانگ وير نيز به حدي است که ديگر لازم نيست که چندبار آن را روي لب بکشيد تا به رنگ دلخواه خود برسيد. از اين مدادها هم مي‌توان به عنوان خط لب و هم به عنوان رژ و براي پر کردن لب‌ها استفاده نمود. اما اگر مي‌خواهيد از تمام مزاياي اين مداد لب‌ها استفاده کنيد، فراموش نکنيد که قبل از استفاده حتما لبانتان را لايه برداري و سپس به کمک بالم لب آن را نرم و مرطوب کنيد.

شايد به نظر برسد که قيمت اين مدادها نسبت به ساير مدادها و رژها کمي بالاست اما واقعيت اين است که ارزشش را دارد. من هميشه عرق ميکنم و پشت لبم خيس است، بنابراين خيلي برايم مهم است که مداد لبي که استفاده ميکنم اطراف لبم را کثيف نکرده و همينطور با کمي عرق از روي لبانم محو نشود. بعلاوه همانطور که قبلا هم اشاره کردم، با خريد يکي از اين مدادها، از خريد چند مداد لب متفاوت بي‌نياز خواهيد شد. بعلاوه رنگبندي متنوعي نيز دارد و شما هر رنگي که دوست داشته باشيد يا رنگي نزديک به آن را مي‌توانيد در اين مجموعه پيدا کنيد. استفاده از اين مداد بسيار آسان بوده و به راحتي روي لب کشيده شده و با بافت کرمي و صافي که دارد جلوه زيبايي به آن مي‌دهد. مطمئن باشيد که از خريد مداد لب مک پشيمان نخواهيد شد، بنابراين اگر قصد خريد مداد لب داريد، ترديد نکنيد و آن را تهيه کنيد. اگر هم دوست داريد که آن را به صورت غيرحضوري تهيه کنيد، مي‌توانيد از سايت محبوب و هميشگي من خريد نماييد. سايت ليليوم به آدرس www.liliyome.com

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها

همسفرمهتاب Lori Michelle ويلون پوکر Phillip James April مرجع ويپ تهراني‌ها Tony Deborah